Porady - Sklepy rowerowe Zielona Góra Sogest

Porady

Teraz trochę rowerowych porad i informacji

W tej sekcji chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą na temat rowerów, akcesoriów czy części, która pomoże Wam realizować się w pasji do dwóch kółek. Porady tworzone są przez specjalistów i pasjonatów, którzy od kilkudziesięciu lat biorą udział w wyścigach kolarskich i pracują w branży rowerowej. Nasza działalność to nie tylko profesjonalny sklep rowerowy w Zielonej Górze, ale wiedza oraz know-how, z której możesz bezpłatnie korzystać właśnie w tym miejscu.

Dlaczego warto przeczytać te instrukcje? Nawet jeśli jeździsz rowerem od urodzenia, prawdopodobnie potrzebujesz odświeżyć swą wiedzę o rowerach. W świecie rowerowym przez ostatnie lata dokonała się dość duża zmiana ewolucyjna i technologiczna, co znacząco wpłynęło na jakość jazdy, ale także spowodowało istotny wzrost skomplikowania konstrukcji roweru i jego komponentów. Te instrukcje pomogą Wam wydobyć z roweru to, co najlepsze. Jest ważne, abyście dobrze zrozumieli zasady działania roweru i posługiwania się nim. Życzymy miłej lektury.

Firma ‚Sogest” jest oficjalnym dilerem rowerów i akcesoriów „GIANT”, zarejestrowanym na stronie tego producenta.

Naszym zadaniem jest pomóc Ci wybrać najlepszy dla Ciebie rower i akcesoria, które są najwłaściwsze dla Twojego stylu jazdy, jak również dopomóc Ci w konserwowaniu roweru, aby dawał Ci maksimum radości. Mamy wiedzę, narzędzia i doświadczenie, aby służyć Ci dobrą radą i kompetentną obsługą. Jeżeli masz problem z rowerem lub jeżdżeniem, porozmawiaj z nami.

Rower – rodzaje

Kontrola roweru

Koła

Hamulce

Napęd

Opony – dętki

Bezpieczeństwo

Dopasowanie

Serwisowanie