Drużyna - Sklepy rowerowe Zielona Góra Sogest

Drużyna

Drużyna Sogest

Meta wyścigu rowerowego w Drzonkowie, koło Zielonej Góry.

Inspiracją do założenia drużyny Sogest była kolarska tradycja firmy, która została zapoczątkowana przez jej założyciela. Wraz z rozbudową przedsiębiorstwa na przestrzeni lat zatrudnialiśmy nie tylko świetnych fachowców, ale i czynnych kolarzy lub uczestników wyścigów rowerowych, by kultywować kolarskie korzenie naszej firmy. Tak właśnie w 1997 roku zrodziła się drużyna Sogest, która zaczęła startować w zawodach rowerowych i maratonach górskich. Nasza drużyna w myśl wartości swoich założycieli zawsze kierowała się pasją oraz determinacją w osiąganiu celów. Te wartości szybko przeniknęły do naszego biznesu, dając mu solidne podstawy pozwalające rozwijać się w dynamiczny i zaplanowany sposób.

Rosnąca popularność zawodów XC w okolicach Zielonej Góry (GP MTB Zielonej Góry) wpłynęła na poszerzenie się szeregów naszej drużyny. Od początku nadawaliśmy ton rywalizacji w tym cyklu imprez, budując markę Sogest poza murami naszego sklepu. Część naszego teamu to kolarze Trasy Zielona Góra, jednakże większość stanowili amatorzy, którzy dzięki pasji sięgali po najwyższe laury. Drogi poszczególnych członków teamu potoczyły się różnie, dlatego dziś bierzemy udział w wielorakich zawodach takich jak maratony górskie, wyścigi XC, wyścigi szosowe, maratony szosowe, zawody triathlonowe i duathlonowe, Piekło Przytoku oraz wiele innych. Wyścig w Piekle Przytoku udało nam się wygrać aż trzykrotnie. Bez względu na rodzaj wyścigu łączy nas pasja oraz wartości firmy, które towarzyszą nam od kilkunastu lat i motywują do przekraczania mety jako pierwsi.

Stanowimy grupę znajomych, przyjaciół, współpracowników, których połączyła pasja do dwóch kółek i przerzutki ;). Zapraszamy na Naszego Facebooka, gdzie umieszczamy relacje z wyścigów.

Jarek na podium wyścigu rowerowego w Przytoku, koło Zielonej Góry.

Drużyna Sogest - Rowery na podium wyścigu w Ochli, koło Zielonej Góry.